Merak ettiklerimi nasıl öğrenebilirim? Sorunlarımı nasıl çözebilirim?

Bir sıkıntımız olduğunda ya da aklımıza bir soru takıldığında, hepimiz internete yönelmekte ve orada cevap aramaktayız. Genellikle teknik konular için bu çözüm olabilirken, tıbbi konular için bu arayış, endişelerimiz arttırmaktan ve yanlış bilgiler almaktan başka bir işe yaramıyor. Malesef hastalıklar ve tıbbi durumlar, henüz herkese uygulanabilecek çözümler içermiyor. Her insanın metabolizması, sağlık ve aile hikayesi farklı olduğundan, çözümleri de bunları göz önüne alarak üretmek doğru oluyor. 

Bilgilendirme yazılarını okumak tabii ki genel anlamda yararlı olur. Ancak farketmişsinizdir ki genellikle kendinizde ciddi sıkıntılar olduğunu düşünmenize neden olmaktadır. Çoğu geçici olan şikayetlerinizin muhtemelen çözümsüz sağlık sorunları olarak değerlendirmeniz, huzurunuz için faydalı değildir.

Uzun lafın kısası, genel bilgileri aldıktan sonra bir hekime başvurun. Sorunlarınıza internetten çözüm bulmaya çalışmayın. İnanın hem sıkıntınızın giderilmesi, hem de harcayacağınız zaman daha az olacaktır.

Sağlıklı günler dileği ile.

Randevu için: 0 216 577 44 00

 

Mail: akbasf@gmail.com   

 

Kişisel CepTelefonu: 0 542 271 32 91 

Anlaşmalı Sigortalar:

 

 

 

 

    Telif Hakkı © 2017 Op. Dr. Fahri Akbaş - Tüm Hakları Saklıdır.

    • Instagram Sosyal Simge
    • Facebook Social Icon